Máme 200 000 ton ocele skladom. Naše skladové zásoby nájdete tu.

Žijeme oceľou a jej logistikou

Sme zavedená česká obchodná značka. Od roku 1995 pracujeme v Kladne, v “ušľachtilom" srdci Európy, kde sa zaoberáme distribúciou a predspracovaním hutných materiálov. Dodávame predovšetkým strojárenským firmám v Českej republike, na Slovensku a v ďalších európskych krajinách.

Zabezpečujeme dodávky celej šírky hutných materiálov. Disponujeme vlastným skladom, výrobnými kapacitami i perfektnou logistikou. Pre našich zákazníkov sme stabilným profesionálnym poradcom a partnerom v oblasti hutného materiálu.

Vyskúšajte servis od Bohdan Bolzano.

Kto bol Bohdan Bolzano?

Bohdan Bolzano bol významný priemyselník 19. storočia, ktorý pôsobil v našom regióne – Kladno, Slaný a okolie. V Slanom vybudoval spoločnosť BOLZANO, TEDESCO & COMP, ktorá vyrábala zariadenia pre cukrovary alebo bane, parné stroje a ďalšie komponenty potrebné pre rozvoj prebiehajúcej industrializácie.

Bohdan Bolzano nebol len schopným obchodníkom, ale tiež uznávaným technikom a držiteľom niekoľkých patentov. Výrobky spoločnosti, ako napríklad rošt Bolzanovho systému, získali ocenenie na svetových výstavách. Významným počinom bola i realizácia patentu parnej pumpy.

PREČO SI VYBRAŤ NÁS:

Ponúkame širokú škálu typov hutného
materiálu, vrátane špecifických akostí

Naše sklady a logistika garantujú
rýchlosť a flexibilitu dodávky

Zabezpečujeme prípravu materiálu
pre výrobu

Sme Vaším technickým poradcom
pri výbere materiálu